USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Hermosa Casa Campestre En Villa De Leyva Villa de Leyva Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Hermosa Casa Campestre En Villa De Leyva

Förhandsbokning
2026-08-02
2026-08-03

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

47

Hermosa Casa Campestre En Villa De Leyva


Hermosa Casa Campestre En Villa De Leyva med 4 sovrum rymmer upp till 12 gäster och erbjuder ett behändigt läge 3 km från religiösa platser som Iglesia de Nuestra Señora del Rosario.

I den här villan befinner du dig cirka 10 minuters bilfärd från El Infiernito arkeologiska utgrävning och cirka 15 minuters bilfärd från Casa Museo Capitán Antonio Ricaurte. Gästerna kan också besöka Antonio Narinos husmuseum, som ligger cirka 4 km bort.

Utsikten över bergen kommer att komplettera din vistelse. Badrumsfaciliteterna i Hermosa Casa Campestre En Villa De Leyva inkluderar också en separat toalett och en dusch. Badlakan och handdukar finns också bland badrumsfaciliteterna.

Den här villan erbjuder ett komplett kök samt utomhusmatplats för matlagning och middagar. Gästerna kan också använda kylskåp, köksredskap och glas för att förbereda sin egen måltid.


Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Helt rökfritt
  • Wi-Fi
  • Parkering
  • VIP-incheckning/-utcheckning
  • Husdjur tillåtna
  • Säkerhet
  • Rökdetektorer
  • Brandsläckare

Mat och drycker

  • Köksgeråd
  • Matplats utomhus

Aktiviteter och avkoppling

  • Trädgård

På rummet

  • Sittgrupp
  • Uteplats
  • Terrass
  • Te- och kaffefaciliteter
  • Tvättmaskin
  • Gratis toalettartiklar
  • LCD-TV
  • Bordsspel

Hotellregler

Incheckning: från 15:00 till 21:00
Utcheckning: från 11:00 till 12:00
Licensnummer228723

Vanliga frågor

  • Finns det Wi-Fi i Hermosa Casa Campestre En Villa De Leyva?

    Ja, Hermosa Casa Campestre En Villa De Leyva erbjuder Wi Fi.
  • Finns det ett kök på Hermosa Casa Campestre En Villa De Leyva?

    Ett komplett kök finns på Hermosa Casa Campestre En Villa De Leyva.
  • Kan vi ta med våra husdjur till Hermosa Casa Campestre En Villa De Leyva?

    Ja, husdjur är tillåtna på Hermosa Casa Campestre En Villa De Leyva.
  • Vilken utsikt erbjuds på Hermosa Casa Campestre En Villa De Leyva?

    Utsikten över bergen erbjuds till gästerna på Hermosa Casa Campestre En Villa De Leyva.
  • Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i villan?

    I villan kan du utforska Villa de Leyvas viktigaste landmärken, inklusive Casa Museo Capitán Antonio Ricaurte (3 km), Iglesia de Nuestra Señora del Rosario (3,1 km) och El Infiernito arkeologiska utgrävning, som finns inom 10 minuters bilresa.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-08-02
2026-08-03

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Hermosa Casa Campestre En Villa De Leyva, Colombia

Vr Sabana S Cond La Herradura, Villa de Leyva, Colombia

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © hotels-villa-de-leyva.com

All rights reserved